Segítek felkutatni az okait a nehezített teherbeesésnek
Holisztikus szemlélettel és funkcionális diagnosztikával a termékenységet és a hormonális egyensúlyt akadályozó tényezők feltárásáért
Megmutatom, hogy mi áll az állapotod hátterében.
Megtanítom, hogyan tudod feltárni, melyek azok a háttérben rejlő okok, amik megakadályoztak abban, amiről álmodtál!
Segítek, hogy visszaszerezd a termékenységedet azért, hogy elérd a vágyad és gyermeked legyen.
Az állapotfelmérést kérdéssorral, a ciklus naptár és a laborvizsgálatok értékelésével végzem.
A teljes képből segítek neked is könnyen megérteni, hogy milyen hormon egyensúly zavarod van, mi mivel függ össze és milyen tüneteket okoz nálad.
Az értékeid az orvosod szerint normálisak? Ha funkcionális laborelemzéssel vizsgáljuk, akkor sokszor bizony nem azok.
Meg fogod érteni a hormonok kölcsönhatását egymásra, és feltárom, hogy mik azok a hormonális területek, melyek nálad támogatásra szorulnak (peteérés, hormon-egyensúly, stressz-management, stb.)
Az állapotfelmérés végén meghatározzuk a támogatandó területeket (pl: peteérés és ovuláció, petefészek funkció, pajzsmirigy funkció, mellékvese funkció, inzulinrezisztencia, krónikus gyulladások, stb.)
Egy kész tervet kapsz arra vonatkozóan, hogy milyen további vizsgálatokra van szükséged, milyen szakembereket fontos felkeresned (az állapotodtól függően) és arról, hogy a HORMONHARMÓNIA mely specifikus szolgáltatása segít a továbbiakban.
Az alábbi gombra kattintva éred el az időpont foglaló rendszert.
A hormonális rendszer harmonikus működése alapvető jelentőségű az egészség és a jó fogamzóképesség szempontjából. A hormonális rendszerünket érő káros hatásoknak köszönhetően emelkedik a cikluszavarokkal és a meddőséggel küzdők száma mind nők, mind férfiak körében.
A szervezetben minden mindennel összefügg, valamely szerv vagy szervrendszer érintettsége befolyásolja más szervek, és végső soron az egész szervezet működését. A hormonális rendszer valamely területének károsodását ezért törvényszerűen követi más hormontermelő szervek működészavara is. Így a termékenységi nehezítettség mögött az okok sokfélék lehetnek. Ezek a kiváltó ok egyénenként eltérő módon nyilvánulhat meg, így mindenkinél más-más panaszok kerülnek előtérbe.
Ha viszont képesek vagyunk felismerni a normálistól eltérő hatásokat és tüneteket , akkor a megfelelő alternatívák segítségével a károk többnyire elháríthatók, sőt, akár meg is előzhetőek, így a termékenység visszaállítható, de mindenképpen javítható.
A funkcionális labordiagnosztika segítségével a hormonális állapot úgy térképezhető fel, hogy a szakember a tünetek, az életkor és más egyéni jellemzők tükrében értelmezi a paramétereket és így objektívebb képet kaphat a panaszok hátteréről. A hormonszintek és az általános laborparaméterek ismeretében így hatékonyabb és egyénre szabott megoldási terv dolgozható ki.
A hormondiagnosztika többek között arra ad választ, hogy milyen a petefészek működése, van-e elegendő progreszteron a szervezetben, túlsúlyban vannak-e egyes hormonok, melyek így zavart okozhatnak a peteérésben vagy a menstruációs ciklusban, mennyire van kimerülve a szervezet, megfelelő-e a D-vitamin szint, milyen a pajzsmirigy állapota, fennáll-e hormonális zavar a vetélés, a meddőség, az elhízás, az alvászavar vagy egyéb panaszok hátterében.
Foglalj időpontot a konzultációra az alábbi gombra kattintva:
HOZDD MAGADDAL A NAPTÁRADAT
HOZDD MAGADDAL AZ EDDIG ELKÉSZÜLT (NŐGYÓGYÁSZATI, ULTRAHANG) LELETEIDET
LABORVIZSGÁLATOK
A tanácsadásra ÉRDEMES, de nem muszáj leletekkel érkezned. Az állapotfelmérés során pontosan ki fog rajzolódni, hogy milyen vizsgálatokra van még szükséged. (Az állapotfelmérés nem kizárólag a laborleletek alapján készül el, azok csak annak részei!)
A SZÜKSÉGES LABORVIZSGÁLATOK LISTÁJÁT ITT TALÁLOD AZ AJÁNLOTT MAGÁNLABOROK ELÉRHETŐSÉGÉVEL.